یک روش خلاقانه برای تولید کاغذ نسوز دفتر 200 برگ در کشور چین کشف گردید!

میزان ریزش جوهر به سمت دیگر صفحه  است این مربوط به «تاری» کاغذ دفتر است که ویژگی کاغذ است که مانع عبور نور و نمایش چاپ می شود.

به طور کلی، هر چه تیرگی کاغذ دفتر کمتر باشد جوهر از آن بیشتر می شود و شما براحتی می توانید در درون یک دفتر یادداشت ککنید.

طرف دیگر صفحه در موارد شدید، جوهر ممکن است به چند ورقه بعدی در زیر خیس شود.

هر کسی که دست اول این را تجربه کرده باشد، می‌داند – این تجربه نوشتن چندان دلپذیری را ایجاد نمی‌کند! کاغذ با کیفیت یک دفتر 200 برگ خوب همیشه شفافیت بالایی دارد و ظاهری کمی دارد.

سفت اسپری جوهر

در نهایت، سرعت خشک شدن جوهر قلم روی صفحه وجود دارد این گاهی اوقات می تواند به انتخاب جوهر مربوط باشد، اما به طور کلی کاغذ می تواند زمان خشک شدن را تحت تاثیر قرار دهد.

دفتر

اگر جوهر خیلی آهسته خشک می‌شود: نوشته‌های شما می‌توانند به راحتی قبل از اینکه در صفحه قرار بگیرند، مالش داده یا لکه دار شوند.

این مخصوصاً برای چپ دست ها مشکل ساز است که دست هایشان بلافاصله روی نوشته های تازه شان ساییده می شود به طور کلی، شما می خواهید جوهر نسبتاً سریع خشک شود!

فن‌آوری‌های دیجیتال در حال شکل دادن به روش‌های انجام آزمایش‌ها، ثبت نتایج و انتشار یافته‌ها هستند.

رایانه ها تعداد بی شماری از توابع را فعال می کنند که به نفع محققان دانشمندان است، می توان آنها را جستجو کرد، به اشتراک گذاشت، به راحتی پشتیبان گیری کرد و به راحتی به آنها دسترسی داشت.

آنها محاسبات تعاملی، ارتباطات الکترونیکی، چند رسانه ای و مدیریت اطلاعات دیجیتال را در دفتر تسهیل می کنند.

در آزمایشگاه، ابزارها عمدتاً با رایانه کنترل می شوند رایانه ها ابزار اصلی برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و حاشیه نویسی داده ها هستند.

نوت‌بوک‌های آزمایشگاهی الکترونیکی (ELN) همچنین روش ثبت سوابق علمی را با تحولی انقلابی از نوت‌بوک‌های کاغذی به ثبت دیجیتالی آزمایش‌ها تغییر می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.