کاشی رنگی سرویس بهداشتی خلاقیت ذهنی شما را افزایش می دهد !

همانطور که تولید انبوه کاشی رنگی سرویس بهداشتی در عصر ویکتوریا توسعه یافت، ارزانی روزافزون و سهولت نصب آن ها در تمام قسمت های خانه ها منجر به تقاضای ثابت و فزاینده شد.

یک کاشی کاستیک از ترکیب یک کاشی سفالی ساده با پرکردن ناحیه‌ای ایجاد می‌شود که با کوبیدن اثری روی کاشی با خاک رس مایع با رنگ متضاد و سپس پختن برای به هم آمیختن دو رس ایجاد می‌شود.

بنابراین روند از دست رفته در سال 1538 در انحلال صومعه ها احیا شد. کاشی‌های اولیه تولید شده توسط مینتون سنت کاشی‌هایی را برای نصب در کلیساها دنبال می‌کردند،.

اما به زودی طرح‌های مناسب برای ساختمان‌ها و خانه‌های عمومی را شامل می‌شد که در آن زمان ورود تولیدکنندگان رقیب دامنه و تنوع کاشی‌های عرضه‌شده به عموم را افزایش داد.

کاشی

کاشی‌ ها در حال حاضر به شکل‌های پیشرفته از نظر تکنولوژی تولید می‌شدند که شامل پخت چندگانه تا شش رنگ مختلف بود که هر کدام نیاز به پخت جداگانه داشتند.

در سال 1850، کف کاشی‌کاری‌شده در بسیاری از مکان‌ های سلطنتی و اشرافی نصب شد، جاه‌ طلبی‌ های کسانی را که توانایی پرداخت آن را داشتند متبلور شد.

برای تقلید از مافوق خود با ترکیب کاشی‌ های گرمسیری نسبتاً گران‌ قیمت با کاشی‌ های مربعی و هندسی ارزان‌ تر، می‌توان هزینه‌ ها را به خطر انداخت.

یک منطقه محبوب برای کاشی‌ های هندسی در خانه‌ های طبقه متوسط، سالن بود و کلاس ارزان‌تر کاشی معمولاً در مناطق کم‌تر مانند آشپزخانه‌ها و محله‌ های خدمتکاران و در مناطقی که بیشترین فرسودگی را داشتند نصب می‌شد.

کاشی های بسیار شیک که امروزه برای نصب در آشپزخانه ها ارائه می شوند در دوران ویکتوریا کاملاً نامناسب تلقی می شدند.

در مقابل، رایج‌ترین قسمتی که از کاشی‌های تزئینی و در نتیجه گران‌ تر استفاده می‌شد، شومینه بود و هنرمندان اغلب برای ارائه طرح‌ها به کار می‌رفتند، که در اتاق‌ های پذیرایی به‌جای اتاق‌خواب‌ها استفاده می‌شد.

خانواده های ثروتمندتر جنبش هنر و صنایع دستی را پذیرفتند و از کاشی های ساخته شده با دست به جای انواع تولید انبوه استفاده کردند. طراحان مد شامل ویلیام موریس و ویلیام دو مورگان و فرآیندهای تولید آنها شامل نقاشی دستی، چاپ انتقالی و باز تولید آبی فیروزه ای و لعاب براق سفال های ایرانی باستان بود.

ویکتوریا امپوریوم طیف گسترده ای از کاشی های دیواری سبک دوره ای کاشی های دیواری ویکتوریایی و لوازم جانبی کاشی را برای بازسازی خانه دوره شما می فروشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.