چند نمونه از کاربردهای کارتن اسباب کشی در تهران باه بهترین کیفیت تولیدی!

یک جعبه موجدار از لایه‌هایی از مقوای فلوت و تخت تشکیل شده است که می‌تواند از یک رو و یک دیواره تا دو جداره یا سه جداره باشد.

تخته تک صفحه ای یک لایه مقوا است که از یک طرف به فلوت راه راه چسبانده شده است و اغلب به عنوان بسته بندی محصول استفاده می شود.

یک جعبه کارتن اسباب کشی در تهران  دارای مقوا در دو طرف فلوت است.

این رایج ترین نوع بسته بندی مقوایی راه راه را تشکیل می دهد که برای جابجایی یا حمل و نقل محصولاتی که خیلی ظریف نیستند، بهترین است.

تخته راه راه دو جداره شامل دو بخش فلوت راه راه و سه لایه مقوا می باشد. دوجداره نسبت به تخته موجدار تک جداره برای روی هم چیدن بهتر است و می توان از آن برای ظروف صنعتی و محصولات سنگین تر استفاده کرد.

به طور مشابه، یک جعبه راه راه سه جداره دارای سه بخش فلوت و چهار لایه مقوا خواهد بود.

کارتن

تخته راه راه سه جداره از نظر استحکام به جعبه های چوبی نزدیکتر است و می توان از آن برای بالشتک و نگهداری محصولات سنگین و صنعتی استفاده کرد.

اگر چه فلوت نشان می دهد که یک جعبه موجدار چقدر قوی خواهد بود، استحکام جعبه نیز از طریق آزمایش له شدن لبه آزمایش می شود. تست له شدن لبه یا ECT، قدرت انباشتگی مقوا را با فشرده کردن یک تکه کوچک مقوا در لبه بین دو صفحه که عمود بر فلوت‌های مقوا قرار گرفته‌اند، نشان می‌دهد. استفاده از مقادیر تست خرد شدن لبه، خریدار را قادر می‌سازد تا تعیین کند که دقیقاً چند پوند محصول می‌تواند به طور ایمن در هر نوع جعبه راه راه قرار گیرد.

چند نمونه از کاربردهای جعبه راه راه عبارتند از:

جعبه های راه راه ضد استاتیک
جعبه های راه راه ضد الکتریسیته ساکن به مدیریت اثرات الکتریسیته ساکن کمک می کنند. استاتیک نوعی بار الکتریکی است که می تواند زمانی که هیچ خروجی برای جریان الکتریکی وجود نداشته باشد، جمع می شود. هنگامی که استاتیک ایجاد می شود، محرک های بسیار جزئی می تواند منجر به عبور بار الکتریکی شود.

حتی اگر بارهای ساکن ممکن است نسبتاً کوچک باشند، اما همچنان می توانند اثرات ناخواسته یا مخربی بر روی برخی محصولات خاص، به ویژه لوازم الکترونیکی داشته باشند.

برای جلوگیری از این امر، تجهیزات حمل و نقل مواد که برای حمل و نقل و ذخیره سازی الکترونیکی اختصاص داده شده اند باید با مواد شیمیایی یا مواد ضد الکتریسیته ساکن ساخته یا پردازش شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.