علت قتل عام معلم 23 ساله در اصفهان!

در اصفهان معلم زنی که فقط 23 سال سن داشت را قتل عام کردند اما علت این اتفاق هنوز معلوم نشده است. برای دریافت جزئیات این مقاله می توانید ما را دنبال کنید.

فروش تخمه آفتابگردان

از جمله محصولات پرطرفدار و مرغوبی که در زمین‌های کشاورزی ایران کاشت و تولید می‌شوند، گل‌های آفتابگردان و تخمه کدو حلوایی است. علاوه بر آن فروش تخمه افتابگردان قلمی با طعم‌های متنوع به همراه افزودنی‌های نمکی، گلپر، لیمو، زردچوبه و غیره نیز متداول بوده و بر جذابیت استفاده از این محصول می‌افزاید.

فروش تخمه آفتابگردان

لباس بیمارستانی

در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی، رعایت بهداشت در سطح بسیار بالایی از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل، در این مراکز از لباس بیمارستانی یکبار مصرف استفاده می شود تا امکان سرایت آلودگی به حداقل برسد. همچنین، از آنجا که روزانه تعداد بالایی از این محصولات خریداری می شود، قیمت لباس بیمارستانی یکبار مصرف باید بسیار به صرفه و مناسب می باشد.

لباس بیمارستانی

دمپایی روفرشی انگشتی

امروزه استفاده از سرامیک و پارکت در طراحی و دکوراسیون منازل بسیار رایج شده است و به سبب اینکه پا قلب دوم هر انسان است باید مراقب سلامت آن باشیم و در منازل خود از پاپوش و دمپایی روفرشی انگشتی مردانه و زنانه خانگی و مجلسی بسته به جنسیت خود استفاده کنیم.

دمپایی مردانه نایک به سبب کاربردی که دارند در دو نوع مجلسی و خانگی در طرح های مردانه و زنانه تولید و روانه بازار می شوند.

دمپایی روفرشی انگشتی

حصیر ایرانی

ساخت حصیر با دست در مناطق مختلف ایران بسته به نوع مواد خام در دسترس با یکدیگر متفاوت است. برای نمونه در در نوار جنوبی ایران از الیاف نخل خرما و در نوار شمالی ایران از ساقه های برنج و گندم استفاده می‌شود. از سوی دیگر نوع کاربری لوازم تولیدی بسته به نیاز اهالی آن منطقه از نظر شکل و اندازه تفاوت دارند. حصیر ایرانی یکی از مرغوب ترین ها در بازار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.