رنگ های زرد هویج

رنگ های زرد به ترتیب (27). هویج نارنجی رنگ به دلیل کسر آلفا-کاروتن بالا که بین 13 تا 40 درصد از کل کاروتنوئیدهای آنها متغیر است غیرمعمول است و بتاکاروتن بیشتر بقیه را تشکیل می دهد.

از این رو برای دانستن قیمت مبل راحتی ارزان می توانید به مراکز و نمایندگی های فروش این نوع از محصول مراجعه نمایید.

هویج قرمز همیشه حاوی لیکوپن است و معمولاً حاوی آلفا و بتا کاروتن همراه با لوتئین است (26، 28، 29). علاوه بر فراهمی زیستی بالای کاروتنوئیدها، هویج همچنین دارای ترکیب منحصر به فردی از سه فلاونوئید است:

کامفرول، کورستین و لوتئولین (30) و سایر مشتقات فنلی که مکانیسم های مبارزه با سرطان را در بدن انسان تحریک می کنند (31). هویج همچنین منبع خوبی از فیبرهای غذایی و عناصر معدنی کمیاب است.

مولیبدن، منیزیم و منگنز موجود در هویج به متابولیسم کربوهیدرات، تولید انرژی، جذب آهن (32)، ترشح انسولین (33، 34) و هماهنگی آنزیم های آنتی اکسیدانی در بدن کمک می کند، در حالی که پتاسیم به عملکرد ماهیچه ها کمک می کند (5، 6). ).

برای اطلاع و یادگیری از طرز تهیه مربای هویج غلیظ می توانید از سایت های بسیار معتبر اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

عصاره هویج در مطالعات تجربی گزارش شده است که دارای محافظت از قلب و کبد (35-37)، کاهش آلزایمر و سایر اختلالات زوال عقل (38-40)، و ارائه خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی (41-43) است.

مزایای ضد التهابی و ضد درد (38، 44) و مزایای باروری.

از آنجایی که هویج 28 تا 90 درصد از بتاکاروتن مصرفی انسان را تامین می کند (19، 20)، تلاش های زیادی برای استفاده از هویج در قالب محصولات با ارزش افزوده خام، پخته یا فرآوری شده آن انجام شده است (45).

یکی از بهترین روش ها و طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم را می توانید از سایت مطلع شوید.

آب هویج غنی شده با آلفا و بتا کاروتن به بخش منظم رژیم غذایی برخی از مردم در سراسر جهان تبدیل شده است که دارای محتوای ویتامین C بالایی هستند (46).

همزمان با تغییر رنگ هویج، ترکیب مواد مغذی در ژرم پلاسم های متنوع به شناسایی ارقامی که رنگ تیره تر معمولاً با ارزش غذایی بالاتر مرتبط است، کمک می کند (19، 47).

علاوه بر این، اطلاعات در مورد خواص تغذیه ای ژنوتیپ ها برای تکمیل خصوصیات اساسی فنوتیپی و ژنتیکی بسیار مهم است.

برای دانستن و نحوه تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود لازم است به مراکز خدماتی مراجعه نمایید.

تاکنون چنین کاری در پاکستان برای تولید محصولات جدید هویج انجام نشده است. از آنجایی که مواد مغذی مبتنی بر بازار و غذاهای غنی شده با مواد مغذی بسیار گران و دور از دسترس هستند.

 • منابع:
  1. Development of Carrot Nutraceutical Products as an Alternative Supplement for the Prevention of Nutritional
 • تبلیغات: 
  1. مردی با خوردن زرشک عمری جاودانه بگیرید!
  2. مراکز عرضه پارچه لگ چرم مرغوب
  3. فروش کلی تیشرت ورزشی یقه گرد زنانه
  4. فروش فرز cnc با قیمت ارزان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.