دستگیری مردی که با عسل طبیعی در خوزستان مواتد مخدر تولید می کرد

استفاده از عسل طبیعی در خوزستان بر روی موها به عنوان ماسک مراقبتی، درخشندگی را پس از آسیب به مو باز می گرداند و حتی می توانید ماسک خود را با استفاده از عسل، صابون و روغن زیتون بسازید.

این محصول طبیعی کندو دارای خواصی است که از رشد باکتری ها و قارچ ها جلوگیری کرده و از تکثیر آنها جلوگیری می کند و به عنوان مثال، یک قطره عسل روی زخم به جلوگیری از ظهور عفونت کمک می کند.

مقدار کمی عسل در ماسک صورت انواع خاصی از آکنه را آرام می کند و اثر پری بیوتیک عسل با اثر آن بر تعادل فلور میکروبی روده، با تحریک باکتری های بیفیدوباکتری و کلی که برای هضم خوب ضروری هستند، مشهود است.

شکر خوب

عسل حاوی فروکتوز، یعنی قند است. اما در آنجا قند بهتری نسبت به ساکارز موجود در شکر سفید تصفیه شده است که ارزش غذایی خود را از دست داده است.

عسل طبیعی در خوزستان

با جایگزین کردن شکر صبحگاهی خود با دو قاشق عسل، می توانید انرژی زیادی به دست آورید و انرژی به دست آمده از این کربوهیدرات در دراز مدت توسط بدن استفاده می شود که برای ورزشکارانی که می خواهند از افت سریع سطح قند خون جلوگیری کنند ضروری است.

کسانی که باید به جای شکر از شیرین کننده استفاده کنند، مانند بیماران دیابتی، می توانند عسل را انتخاب کنند، اما زیاد مصرف نکنند.

از آنجایی که شکر باعث اکسیداسیون اتانول در کبد می شود، عسل یک درمان عالی در عواقب شب های مستی است. در نهایت، اگر به دنبال راهی طبیعی برای درمان اختلالات خواب خود هستید، نوشیدن یک فنجان شیر داغ شیرین شده با عسل را در نظر بگیرید.

فواید آب درمانی

Apitherapy استفاده از محصولات زنبور عسل برای اهداف درمانی است و به ویژه در زمینه زیبایی و تندرستی. همانطور که دیدیم عسل دارای خواص زیادی است.

آنتی باکتریال، آنتی اکسیدان (یعنی تشکیل رادیکال های آزاد مسئول پیری زودرس پوست را کاهش می دهد)، ضد التهاب و ضد عفونی کننده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.