خوردن نخود فرنگی با پوست میگرن شما را برطرف می کند

غنی بودن از فیبر و یکی از بهترین پروتئین های گیاهی، نخود فرنگی با پوست را به یک جزء رضایت بخش از یک وعده غذایی تبدیل می کند. آنها همچنین یک منبع گیاهی مفید از آهن هستند که برای ساخت گلبول های قرمز خون و انتقال اکسیژن در بدن مورد نیاز است.

ممکن است مدیریت قند خون را بهبود بخشد: با داشتن شاخص گلیسمی پایین (GI) و محتوای فیبر بالا، نخودفرنگی در صورتی که نیاز به نظارت بر سطح قند خون خود داشته باشید، یک ترکیب مفید است.

نخود فرنگی حاوی نشاسته به شکل آمیلوز است که هضم ما را کند می کند و در نتیجه مطالعات نشان می دهد که ممکن است به بهبود تعادل قند خون ما کمک کند. نخودفرنگی همچنین حاوی مواد مغذی مانند منیزیم، ویتامین های B و ویتامین C است که همگی به مدیریت قند خون کمک می کنند.

ممکن است از سلامت گوارش حمایت کند: نخودفرنگی سرشار از فیبر است که هم از سلامت گوارش حمایت می کند و هم به میکروب های مفید روده که نقش مهمی در سلامت ما دارند، سوخت می دهد. بسیاری از محتوای فیبر محلول است.

که ممکن است یبوست را کاهش دهد. خوردن فیبر بیشتر با کاهش خطر ابتلا به تعدادی از بیماری ها از جمله چاقی، دیابت نوع 2، بیماری قلبی و سرطان مرتبط است.

ممکن است از سلامت قلب حمایت کند: نخودفرنگی حاوی مواد معدنی دوستدار قلب از جمله منیزیم، پتاسیم و کلسیم است و همچنین سرشار از مواد مغذی آنتی اکسیدانی مانند ویتامین C و همچنین مواد مغذی گیاهی از جمله کاروتنوئیدها و فلاونول ها است که محافظ قلب هستند.

و از عملکرد قلب و عروق پشتیبانی می کنند. فیبر محلول موجود ر نخود فرنگی به ما کمک می کند تا سطح کلسترول، به ویژه کلسترول LDL را مدیریت کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.