تخت بیمارستانی فرافن موجب مرگ پرستاری شد

کلمه لهستانی Szpital و کلمه آلمانی Spital است، اگرچه کلمه آلمانی برای بیمارستان Krankenhaus (خانه ای برای رنجوران) است. برای برخی از بیماران، بیمارستان فقط برای تشخیص و درمان در طول روز کافی است.

در حالی که برخی دیگر باید یک شب یا چند هفته یا ماه بمانند. به طور کلی، بیمارستان از نظر توانایی نه تنها در تشخیص و درمان، بلکه در سازماندهی مراقبت از بیمار با سایر موسسات پزشکی متفاوت است.

مرکز اصلی مراقبت های بهداشتی بیمارستان منطقه است که دارای تعداد زیاد یتخت بیمارستانی فرافن مراقبت های ویژه و امکان مشاهده و مراقبت طولانی مدت است. اینها به احتمال زیاد بیمارستان های عمومی هستند.

که با انواع بیماری ها و آسیب ها سروکار دارند و معمولاً دارای بخش اورژانس هستند. به نوبه خود، بیمارستان های تخصصی شامل مراکز تروما، توانبخشی، کودکان، بیمارستان های سالمندان و بیمارستان هایی برای حل مشکلات روانپزشکی، انکولوژی، ارتوپدی، ریه و غیره می باشد.

در عین حال بیمارستان های تخصصی می توانند هزینه ها را نسبت به بیمارستان های عمومی کاهش دهند. به عنوان مثال، یک کلینیک جراحی قلب با 2000 تخت،  شکی نیست.

که یکی از ساختارهای بسیار مهم بهداشت و درمان مدرن و آینده، بیمارستان‌ها هستند که همچنان به عنوان حلقه اولویتی در نظام سلامت باقی می‌مانند و بدون آن نمی‌توان روند اصلاحات را تصور کرد.

در واقع بیمارستان ها ساختار مراقبت های بهداشتی هستند که با مجرب ترین پرسنل و تجهیزات بسیار تخصصی در خدمت تشخیص و درمان بیماران هستند. و مديريت بيمارستانها نه چندان به شخصيت رئيس، بلکه به روشي که او براي اجراي فرآيند درمان و تشخيص ساخته است، بستگي دارد.

مطابق با معنای اصلی مفهوم بیمارستان – “محل مهمان نوازی”. کلمه “بیمارستان” از کلمه لاتین Hospes به معنای غریبه یا بیگانه، یعنی مهمان گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.