بارش کشمش پلویی طلایی از آسمان تایلند

طبق گفته مؤسسه ملی بهداشت، کشمش منبع عالی مس، یک ماده معدنی ضروری است که در تولید انرژی، متابولیسم آهن و تولید انتقال دهنده های عصبی نقش دارد.

انواع ویتامین های گروه B در کشمش پلویی طلایی وجود دارد طبق گفته کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده، آنها باید غذا را به سوخت تبدیل کنند تا انرژی و کمک به تشکیل گلبول های قرمز خون را تامین کنند.

100 گرم یا 1/2 فنجان کشمش 7 درصد از ویتامین B6 توصیه شده روزانه را تامین می کند.

منگنز یک ماده معدنی حیاتی برای تشکیل استخوان و سلامت استخوان است آنزیم آنتی اکسیدانی بدن را تحریک می کند که برای جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد لازم است.

کشمش با کمک به هضم غذا از یبوست جلوگیری می کند این یکی از مهمترین مزایای کشمش خیس شده است. برای حفظ سلامت دستگاه گوارش بهتر است صبح زود مصرف شود.

محتوای فیبر بالا در کشمش به حفظ حرکات صاف روده و جلوگیری از نفخ کمک می کند کشمش می تواند با حذف سموم از بدن و تامین فیبر محلول به دستگاه گوارش به رفع مشکلات گوارشی کمک کند.

جلوگیری از کم خونی و کشمش به دلیل داشتن آهن زیاد به دلیل نقشی که در پیشگیری از کمبود آهن دارد به طور گسترده ای شناخته شده است.

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که کشمش می تواند به بهبود خواب و مبارزه با کم خونی کمک کند. این به دلیل این واقعیت است که کشمش حاوی آهن و سایر مواد معدنی است که برای تشکیل گلبول های قرمز خون حیاتی هستند و به گردش خون کمک می کنند.

جلوگیری از اسیدی شدن پتاسیم و منیزیم سرشار از کشمش هستند اینها به کاهش اسیدیته و حذف سموم از بدن کمک می کنند و در نتیجه از بیماری هایی مانند نقرس، آرتریت، بیماری قلبی و سنگ کلیه جلوگیری می کنند.

به کاهش وزن کمک می کند و کشمش کالری کمی دارد که باعث می شود گرسنگی را بدون افزودن به کل کالری دریافتی رفع کند.

قندهای طبیعی موجود در کشمش به ارضاء دندان شیرین کمک می کند آنها یک جایگزین عالی قند هستند و به کاهش وزن کمک می کنند.

این باعث بهبود سلامت قلب و کاهش تشکیل لخته های خون و سایر مشکلات قلبی عروقی می شود و محتوای کم سدیم و پتاسیم بالای کشمش به تعادل سطح سدیم و در نتیجه آرامش رگ‌های خونی کمک می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.