انتخاب هودی دخترانه صورتی برای چه گروه سنی از افراد مناسب است!

امروز می خواهیم تا درباره ی هودی در مورد این صحبت خواهیم کرد اما به طور کلی در سویشرت این ها همیشه باید حداقل 3 سانتی متر زیر کمر برسند، اگر بلندتر یا کوتاه تر از این باشند، ممکن است بدن شما نامتناسب به نظر برسد.

اگر به فکر انتخاب یک هودی دخترانه صورتی برای تهیه یک هدیه تبلیغاتی ارزان هستید، باید نوع یقه آن را نیز در نظر بگیرید انواع زیادی وجود دارد، نوع V وجود دارد، گرد و با هود ، هر کدام از اینها گزینه خوبی است.

با این حال، اغلب اوقات آنها بسیار کوچک هستند، بنابراین اندازه گیری کنید و اندازه آن را درست کنید، به طوری که نه خیلی سفت و نه خیلی شل باشد، زیرا این می تواند اندازه بدن را کاملاً تغییر دهد.

تعداد کمی از لباس‌ها، بدون تغییر عملی، به اندازه سویشرت تکامل یافته‌اند احتمالا فقط سواری کابوی می تواند مقایسه کند. جالب اینجاست که هر دو مسیر وجوه مشترک زیادی دارند.

هودی

تاریخچه سوئیشرت به اواخر قرن نوزدهم برمی گردد و به عنوان یک لباس کار نیز متولد شد اولین سویشرت ها توسط فروشندگان میوه و سبزیجات فرانسوی برای محافظت از خود در برابر سرما استفاده شد.

در واقع، کلمه ی ورزشی، ست شلوار و گرمکن، دقیقاً در همین بازارهای فرانسوی ریشه دارد و از مخفف «مارچاند دایل» («سیر فروش») آمده است.

تنها در سال 1926 بود که سویشرت ها به دنیای ورزش جهش کردند شخص مسئول بنجامین راسل، صاحب یک کارخانه پوشاک و مسئول ایجاد یک پیراهن ورزشی نخی جدید، نزدیک ترین چیزی به سویشرت کلاسیکی بود که هنوز هم می پوشیم.

پسر راسل فوتبال بازی می‌کرد و با خستگی از ژاکت‌های پشمی خارش‌دار بازیکنان در آن زمان، یک روز از پدرش خواست که لباس‌های راحت‌تری برای آنها طراحی کند.

راسل اولین سویشرت مدرن را از همان مواد مورد استفاده در لباس زیر زنانه ساخت طولی نکشید که پیراهن جدید و نه فقط در بین بازیکنان فوتبال، محبوبیت پیدا کرد. به سایر رشته ها گسترش یافت و به زودی به جایگاهی در میان اکثر لباس های ورزشی، به ویژه در سطح دانشگاه تبدیل شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.