آتل بلو برای هر کارمندی واجب تر از نان شب است !

اسپلینت یا آتل بلو دست و مچ چیست؟ آتل های دست و مچ برای محافظت و حمایت از مفاصل دردناک، متورم یا ضعیف و ساختارهای اطراف آنها با اطمینان از قرارگیری صحیح دست و مچ شما طراحی شده اند.

آتل ها را می توان برای مفاصل مبتلا به آرتریت یا سایر بیماری ها مانند سندرم تونل کارپ استفاده کرد.

دو نوع اصلی اسپلینت وجود دارد: آتل هایی که در هنگام استراحت مفاصل دست و مچ استفاده می شود، آتل هایی که برای حمایت از دست و مچ در حین کار استفاده می شود.

از هر نوع اسپلینتی که استفاده می کنید، بهتر است همیشه آن را نپوشید، زیرا این کار می تواند سفتی مفاصل شما را افزایش دهد.

آتل

اسپلینت های استراحت، یک اسپلینت در حالت استراحت از دست و مچ شما در بهترین حالت در هنگام استراحت پشتیبانی می کند. می تواند به کاهش تورم و درد کمک کند.

اسپلینت‌های استراحت معمولاً از یک ترموپلاستیک قالب‌گیری شده ساخته می‌شوند و با تسمه‌های چسبنده Velcro نصب می‌شوند و معمولاً توسط فیزیوتراپیست، کاردرمانگر یا ارتوتیست مخصوص شما ساخته می‌شوند.

بهتر است از اسپلینت های استراحت استفاده شود: اگر در طول شب دردی دارید که خواب شما را مختل می کند یا گاهی اوقات در طول روز اگر دستان شما به خصوص دردناک است. همین طور در طول شعله ور شدن آرتریت شما استفاده از آتل انتخاب عالی است.

برخی از افراد دریافتند که دستکش های فشرده  نیز در کاهش درد و تورم مفید هستند و پوشیدن آنها راحت تر است.

چگونه آن را بپوشم؟ تسمه ها را باز کنید. دست خود را طوری داخل آتل قرار دهید که با کف دست شما تماس داشته باشد و بین مچ دست و آتل فاصله ای وجود نداشته باشد.

اگر قسمتی از انگشت شست وجود دارد، مطمئن شوید که انگشت شست شما نیز با مواد تماس دارد. تسمه ها را  نه خیلی سفت  از نزدیک ترین بند به آرنج خود شروع کنید.

ممکن است برای شما مفید باشد که بند را روی انگشتان قرار دهید تا بتوانید دست خود را به داخل یا خارج کنید. این بدان معناست که یک بند کمتر برای باز کردن وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.